Ozdoby styropianowe

Tworzenie świątecznych dekoracji to zajęcie nie tylko dla profesjonalistów. Można potraktować je również jako wspaniałą, rodzinną zabawę, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. W naszym sklepie oferujemy produkty, które stanowią świetną bazę pod ozdoby styropianowe. Jajka wielkanocne wykonane z tworzywa sztucznego są dużo bardziej odporne na uszkodzenia niż wydmuszki. Dzięki temu mogą je upiększać nawet maluchy, gdyż nie ma ryzyka, że przypadkowo je zgniotą.

Wielkanocne inspiracje
Malowanie lub oklejanie produktów z tworzywa sztucznego, zgodnie z własnym pomysłem, doskonale rozwija wyobraźnię. Zapewniamy artykuły w różnych rozmiarach, odpowiednie do wykonania samodzielnych dekoracji, jak i ozdób styropianowych, będących częścią większego stroika. Z oferowanych produktów będziesz w stanie zrobić nie tylko wielkanocne jajka, ale również króliczki, kurczaczki, a nawet baranki.

Ozdoby styropianowe wykonasz na przykład z użyciem włóczki, filcu oraz fragmentów innych materiałów. Możesz też zastosować metodę decoupage i przykleić do sztucznego jajka postaci lub wzory wycięte z serwetek. Ponadto świetnie prezentują się pisanki z tworzywa sztucznego owiniętego fantazyjnie sznurkiem. Bez problemu przyczepisz do nich także sztuczne kwiaty oraz koronkę. Możliwości jest naprawdę wiele.


Dekoracje nie tylko na stół
Znakomitym pomysłem jest wykorzystanie do tworzenia ozdób styropianowych tego, co akurat ma się w domu. Świetnie sprawdzą się farby plakatowe ze szkoły albo wstążki, będące pozostałością po otrzymanych prezentach. Dzięki temu, że styropian jest miękkim tworzywem da się go łatwo przebić igłą i w ten sposób przymocować na przykład ozdobną zawieszkę. Wówczas dekoracja zawiśnie przyczepiona do firanki lub na gałązce umieszczonej w wazonie.

Zachęcamy do wykorzystania naszych pomysłów na świąteczny wystrój lub wymyślenia własnych. Do oklejenia jajek wielkanocnych można wykorzystać nawet ryż pomalowany na różne kolory. Niezależnie od zastosowanych materiałów oraz efektu końcowego tworzenie dekoracji pomoże wczuć się w klimat nadchodzących świąt.

Aktywne filtry