Ceramika

Każdy dom czy mieszkanie to miejsce, w którym eksponujemy pamiątki z wakacji, zdjęcia w ramkach czy drobne dekoracje. Bez nich, wnętrza wydawałyby się nie mieć duszy. Dzięki takim małym akcentom, dom nabiera osobliwego charakteru, a dodatkowo jest wyrazisty i ciekawy.

Dostępna w naszej ofercie ceramika jest klasyczna, rustykalna, a także nowoczesna. Rzeźby i figurki idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i w przydomowym ogrodzie. Proponujemy motywy roślinne i zwierzęce. Wykonane z gliny szamotowej żaby, ślimaki i sowy będą idealnym dopełnieniem tarasu, a także balkonu.

Oprócz tego w naszej ofercie dostępne są kominki ceramiczne szkliwione, w których można zapalić małą świeczkę, a na górze rozkruszyć wosk lub umieścić olejek eteryczny. Oferujemy także praktyczne prezenty, które będą pełnić nie tylko funkcję dekoracyjną, ale i użytkową. Należą do nich kubki z napisem mąż oraz żona, które można wręczyć nowożeńcom w dniu ślubu. Posiadamy również kubki na inne okazje, takie jak dzień ojca lub dzień matki.

Ceramika

Aktywne filtry