Flower boxy-pudełka papierowe

Kiedy potrzebne jest eleganckie opakowanie na prezent, zwykle naszą pierwszą myślą są papierowe torby i pudełka. Dostępne są one w wielu różnorodnych wzorach i rozmiarach, dlatego niezależnie od rozmiarów podarunku czy okazji, dopasowanie odpowiedniego wariantu nie stanowi problemu. Nie mogło zabraknąć ich również w ofercie naszego sklepu.

W kategorii tej znalazły się zarówno klasyczne papierowe torby jak i opakowania o nieco bardziej wyszukanej formie. Popularnym zwyczajem na weselach i przyjęciach z okazji Pierwszej Komunii Świętej stało się w ostatnich latach wręczanie gościom podziękowania w formie alkoholu lub ciasta w specjalnych kartonikach. Wśród naszych propozycji posiadamy kilkanaście eleganckich wzorów, które doskonale sprawdzą się podczas każdej uroczystości.

Ciekawą alternatywą dla klasycznych bukietów stanowią flower boxy – kwiaty układa się w nich w eleganckim pudełku. Wszystkich miłośników rękodzieła, którzy samodzielnie chcieliby tworzyć tego typu kompozycje, polecamy nasze wyjątkowe opakowania. Taki prezent z pewnością będzie miłą niespodzianką dla obdarowanej osoby.

Któż z nas nie lubi otrzymywać prezentu? W ciągu roku jest bowiem kilka okazji czy dat, podczas których możemy świętować, a nasi najbliżsi mają okazję, by wręczyć nam podarunek. Jednak od samego otrzymywania, większą radość sprawia też obdarowywanie osób z naszego bliskiego otoczenia. Warto zatem zadbać nie tylko o wyposażenie prezentu, ale też jego opakowanie. W naszej ofercie znajdą Państwo różne pudełka papierowe, które można wykorzystać, np. do pakowania ciasta, alkoholu lub kwiatów. Flower boxy od kilku sezonów szturmem podbiły serca wielu florystów, którzy chętnie przygotowują takie kompozycje kwiatowe w swoich kwiaciarniach i nie tylko.

Co roku zmagamy się z wyborem prezentu dla ukochanej osoby. Nie jest to łatwe, by niektóre osoby ciężko zaskoczyć, jednak flower box to idealne rozwiązanie na wiele okazji. Pudełko papierowe, w którym będą umieszczone kwiaty może mieć zarówno kształt serca, kwadratu, jak i koperty. W takich opakowaniach umieszcza się cięte kwiaty, które uprzednio utwierdzone są w gąbce florystycznej nasączonej w wodzie i preparatach, które skutecznie przedłużają żywotność kwiatów.

Aktywne filtry