Kule bombki styropianowe

Własnoręcznie przygotowane ozdoby cieszą bardziej niż standardowe dekoracje kupione w sklepie. Tworzenie elementów wystroju z bombek styropianowych to również znakomita forma spędzania czasu w rodzinnym gronie. Pozwoli wczuć się w świąteczny nastrój i umocnić relacje rodziców z dziećmi. Dzięki solidnym komponentom wszyscy domownicy wykonają ozdoby, które posłużą przez wiele lat, upiększając mieszkanie na Boże Narodzenie.

Kule styropianowe idealnie sprawdzą się jako bombki, ale również elementy stroików, wieńców i innych dekoracji. Produkty posiadają różnorodne rozmiary, a dzięki temu, że są odporne na uszkodzenia, nie niszczą się nawet wtedy, gdy przypadkiem spadną z choinki. Ponieważ kule wykonane są z miękkiego tworzywa, są także bezpieczne dla dziecięcych rączek. Dzięki temu mogą być wykorzystywane pod okiem rodziców, ale również opiekunów na zajęciach plastycznych, w przedszkolach lub szkołach.

Oryginalne ozdoby świąteczne
Bombki i inne dekoracje wykonane według własnego projektu pozwalają rozwijać kreatywność, a także upiększyć pomieszczenie zgodnie z własnym pomysłem. Kule styropianowe można okleić za pomocą metody decoupage, a także ozdobić je sztucznymi kwiatami, mchem czy suszonymi owocami. Ozdoby stworzysz zarówno z pojedynczych kul, jak i poprzez ich sklejenie. Na Wielkanoc przygotujesz z nich wesołe króliczki lub kolorowe drzewka do doniczek, a na Boże Narodzenie – bałwanki i leśne stroiki.

Własnoręcznie wykonana bombka ze styropianu stanowi nie tylko piękną ozdobę, ale również oryginalny pomysł na prezent. Niezależnie od tego, czy posiadasz duże zdolności plastyczne, czy masz w tym kierunku niewielkie doświadczenie, z naszych komponentów jesteś w stanie wykonać piękne podarunki dla swoich najbliższych. Każdy doceni bowiem czas spędzony na poszukiwaniu inspiracji oraz tworzeniu niepowtarzalnych ozdób z kul styropianowych. Dając je przyjaciołom i rodzinie, pokażesz im, jak bardzo Ci na nich zależy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą bombek, które nadają się nie tylko do udekorowania choinki.

Bombki styropianowe, kule, ozdoby świąteczne ze styropianu

Aktywne filtry