Wielkanoc

Wiosna to czas, gdy cała przyroda budzi się do życia po śnie zimowym. Kwiaty zaczynają kwitnąć, ptaki radośnie ćwierkać, a temperatura na zewnątrz z dnia na dzień rośnie. Jest to także okres, w którym przypadają najbardziej radosne święta, kojarzące się nam z kolorowymi pisankami i koszyczkami ze święconką. Wielkanoc, bo o niej mowa to czas, gdy warto przyozdobić mieszkanie i wprowadzić do niego oryginalne ozdoby. Jakie? Sprawdź!

Niecodzienne pisanki

Nie da się ukryć, że pisanki należą do najpopularniejszych ozdób wielkanocnych. Jest to także podstawowy element święconki. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się różnego rodzaju jajka, między innymi ceramiczne, plastikowe, styropianowe, a także akrylowe. Sprawdzą się one podczas przygotowywania ozdobnego stroika wielkanocnego, np. z kwiatami czy bukszpanem. W przypadku plastikowych, nakrapianych jajek, mogą one stanowić bazę do tworzenia wianka na drzwi czy okno, wykonanego z połączenia kilkudziesięciu rodzajów takich jajek. Podczas przygotowywania dekoracji zawsze ogranicza nas własna wyobraźnia i dostępność akcesoriów.

Figurki wielkanocne z drewna i nie tylko

Dekorowanie mieszkania i stołu wymaga nie tylko odpowiednich kompozycji, ale i zmysłu artystycznego. Oprócz wspomnianych jajek ceramicznych i plastikowych, w naszym asortymencie znajdują się także ozdobne trawy i tulipany, zarówno materiałowe, jak i gumowe, które do złudzenia przypominają prawdziwe kwiaty. Ponadto posiadamy ogromny wybór drewnianych i ceramicznych doniczek.

Klasykiem wśród wielkanocnych dekoracji są urocze ozdoby, między innymi w formie figurek z naturalnych materiałów, takich jak drewno, a także z ceramiki flokowanej. Tego typu dekoracje z pewnością pasować będą do każdej aranżacji. W naszej ofercie znajdują się drewniane baranki, zajączki, a także ceramiczne miseczki w kształcie skorupki jajka czy kolorowe, jednolite zające. Ceramiczne ozdoby dodadzą uroku salonowi lub jadalni.

Uzupełnieniem naszego asortymentu, oprócz ozdób akrylowych są kosze wiklinowe, których jesteśmy importerem. Wianki wiklinowe i styropianowe to idealna baza do gniazdka lub dekoracji wielkanocnej na stół i nie tylko. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą Państwu przy wyborze produktów z asortymentu naszego sklepu internetowego.

Jest 223 produktów.

Pokazano 1-120 z 223 pozycji

Aktywne filtry