Koronki

Własnoręcznie wykonane ozdoby czy dekoracje, nie tylko muszą być przez nas eksponowane w mieszkaniu w okresie Bożego Narodzenia czy Wielkanocy. Pomysłów na wykonanie codziennych ozdób jest bardzo dużo, a jedynymi ogranicznikami są materiały i akcesoria pasmanteryjne, a także nasza kreatywność i wyobraźnia.

Wśród proponowanych przez nas produktów znaleźć można koronki bawełniane o różnej szerokości, a także kolorze. Charakteryzują się one oryginalnym splotem, a także rozciągliwością. Dzięki temu można je użyć, np. do obwiązania zapakowanego w papier prezentu lub doszyć do innego materiału.

W naszej ofercie prawie każda koronka posiada piękne, ażurowe motywy, które idealnie sprawdzą się do tworzenia bogatych dekoracji, pod względem zdobniczym. Przy ich użyciu można wykonać szereg kartek okolicznościowych, ramki do zdjęć lub uświetnić domowe artykuły, naszywając je na poszewki poduszek czy ubrania.
Tego typu bawełniane, ażurowe tasiemki można również wykorzystać do wykończenia galanterii damskiej, sukien ślubnych czy bukietów.

Aktywne filtry