Lampy solarne

Lubisz przesiadywać wieczorami na balkonie i tworzyć nastrojowy klimat, ale nie chcesz za każdym razem zapalać świeczek? A może wracasz do domu, gdy jest już ciemno i masz dość potykania się o figurki stojące przy ścieżce? W takim razie zainwestuj w lampy solarne z naszej oferty, czyli praktyczną, piękną i tanią ozdobę! Oświetlenie tego typu nie wymaga ładowania ani wymiany baterii. Pobiera energię ze światła słonecznego i oddaje ją w postaci delikatnego światła po zmroku! Musisz jedynie wybrać model, który najbardziej Ci się podoba, zamówić i umieścić tam, gdzie tego potrzebujesz!

Lampy solarne – oferta

 

Każdy element ogrodu – rośliny, meble, dekoracje – powinien pasować do stylu, w którym została urządzona całość. Oświetlenie nie stanowi wyjątku, dlatego proponujemy różne modele latarni, które będą pasowały do ogrodów klasycznych, angielskich, francuskich, nowoczesnych czy japońskich

 

Mamy w ofercie modele kuliste, prostokątne, kwadratowe, ze zdobieniami oraz minimalistyczne. Dostarczamy także egzemplarze o designie orientalnym.

Aktywne filtry