Sznurki

Coraz więcej osób próbuje swoich sił w pracach ręcznych, takich jak malowanie, szycie czy decoupage. Hand made z roku na rok zyskuje coraz większe grono osób zainteresowanych. W prowadzonym przez nas sklepie internetowym znajdą Państwo różnego rodzaju materiały i akcesoria krawieckie. Ogranicznikiem jest tylko wyobraźnia i kreatywność.

Produktem, który cieszy się niesłabnącą popularnością są sznurki papierowe. Jest to wyrób dość delikatny, który charakteryzuje się skrętną strukturą, dzięki czemu jest idealny przy wykonywaniu ozdób i dekoracji, np. bożonarodzeniowych czy wielkanocnych. Ponadto sznurek papierowy sprawdza się także przy dekorowaniu styropianowych jajek, kul i oponek, a także podczas pakowania prezentów. Jest bardzo plastyczny, dzięki czemu można z niego ułożyć dowolny kształt czy wzór.

Proponowany przez nas papierowy produkt nada się także do ozdabiania ramek, owijaniu bukietów kwiatów czy przy wykonywaniu kartek okolicznościowych. Fakt, iż można go dowolnie formować sprawia, że można go także przykleić w dowolne miejsce przy pomocy zwykłego kleju lub na gorąco.

Aktywne filtry