Szanowni Klienci,

z radością zapraszamy Was do naszego  sklepu, który jest prawdziwą skarbnicą dla każdego poszukiwacza ciekawych rozwiązań w dziedzinie dekoracji i dodatków florystycznych. Jesteśmy firmą , która od prawie 11 lat prowadzi hurtową sprzedaż artykułów dekoracyjnych wykonywanych z wikliny, tkanin, drewna czy tworzywa sztucznego oraz  dodatków kwiaciarskich. Znajdą u nas Państwo również artykuły pasmanteryjne, bombki choinkowe, ozdoby wielkanocne oraz walentynkowe, ozdoby naścienne i okienne.  Nasza firma cały czas się rozwija, szczególnie w zakresie importu i eksportu. Naszym głównym zadaniem jest import produktów wysokiej jakości, dlatego nawiązaliśmy współpracę z czołowymi producentami. W tej dziedzinie starannie wyselekcjonowany asortyment importujemy przede wszystkim z Azji.

Zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że w naszej ofercie znajdziecie nie tylko wysokogatunkowe ale również atrakcyjne produkty. Ciągłe dostawy zapewniają szeroką gamę nowego atrakcyjnego asortymentu.   Naszym stałym klientom oferujemy dogodne warunki współpracy, atrakcyjne rabaty i darmowe dostawy towaru.

 

Nasze mocne strony:

  •     wieloletnie doświadczenie
  •     bogaty asortyment podyktowany panującymi trendami
  •     indywidualne podejście do każdego klienta
  •     atrakcyjne progi rabatowe
  •     szybka realizacja zamówień
  •     miła atmosfera


 

Zapraszamy wszystkich miłośników oraz osoby zaczynające swoją przygodę z asortymentem dekoracyjnymi do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, miłą atmosferę  i indywidualne podejście do każdego klienta.