Doniczki osłonki

Przebywanie w otoczeniu kwiatów i zieleni wprowadza w pozytywny nastrój. Rośliny będą prezentować się jeszcze lepiej, kiedy sprawisz im efektowne doniczki i osłonki. W naszej ofercie znajdziesz wyroby metalowe, wiklinowe, drewniane czy ceramiczne. Dzięki nim wprowadzisz do domowych pomieszczeń interesujące akcenty, które pomogą w stworzeniu spójnego klimatu aranżacji. Nasz asortyment sprawdzi się również w kwiaciarniach, przyciągając wzrok klientów i stając się elementem wyposażenia, przeznaczonym do sprzedaży.

Doniczki, osłonki i kosze prezentowe na kwiaty

Dbamy o różnorodność oferty, dlatego w naszym sklepie internetowym zakupisz produkty dla siebie, a także na prezent dla rodziny, przyjaciół czy znajomych. Elegancki kosz podarunkowy z wikliny, wypełniony kwiatami i smakołykami stanowi również oryginalną formę podziękowania za przysługę czy owocną współpracę. Zapewniamy niezliczoną ilość modeli: zarówno prostych, jak i bardzo ozdobnych: w formie rowerka czy wózka.

Osoby, będące mieszkańcami bloków na osiedlach miejskich, rzadko mogą sobie pozwolić na rozwój swoich pasji ogrodniczych. Kwiaty to sprawdzony sposób, by do każdego wnętrza wprowadzić odrobinę natury. Wiele odmian nie wymaga specjalnej pielęgnacji, dlatego nie musimy się obawiać, iż nasz balkonowy ogródek nie przetrwa, np. naszej nieobecności podczas wakacji. Warto jednak zakupić osłonki na doniczki, które nie tylko będą ładnie wyglądać, ale też chronić roślinkę.

Zakup takiego produktu pozwala w prosty i szybki sposób zakryć nieestetyczne opakowania, w których znajdują się nasze kwiaty. W ten sposób nie trzeba ich przesadzać. Osłonki na doniczki w zależności od modelu, a także wielkości posiadają lub nie otwory i podstawki. Najczęściej na rynku spotkać można modele ceramiczne, plastikowe, szklane, a także wykonane z rattanu.

Niektóre wyroby i dekoracje ogrodnicze posiadają po bokach uchwyty, imitując w ten sposób koszyczek. Dodaje to niewątpliwie uroku naszym roślinom. Mimo, iż większość osób, umieszcza rośliny na balkonach, warto przetestować modele wiszące, które potrafią udekorować niejedną werandę i stworzyć wyjątkowy klimat na balkonie.

Doniczki osłonki

Aktywne filtry